VÝKLAD  KARET

Pokud jste se proklikali až sem, znamená to, že máte o výklad karet zájem, ale rádi byste se ještě dozvěděli více. Takže jen s chutí do toho a čtěte dál..

Návštěva u mě trvá zpravidla hodinu.  Co se týká domlouvání schůzek, snažím se být co nejvíce flexibilní a vyjít vstříc i zájemcům, kteří přes den chodí do práce.

Většinou se s mými tazateli věnujeme oblastem lásky, problémům v práci, vztahům v rodině nebo jednoduše všeobecnému pohledu na jejich život.

Je dobré připravit si předem seznam otázek. Většina lidí, když se posadí za stůl k vyloženým kartám, je po prvních minutách výkladu tak ohromena nebo zaskočena (samozřejmě v pozitivním slova smyslu), že zapomenou, na co se chtěli původně zeptat. Nemějte prosím zábrany a ptejte se mě cokoliv. Celý život pracuji s lidmi a téměř žádný dotaz mě nemůže zaskočit, natož abych při kartách hodnotila život či rozhodnutí svých tazatelů. Vždy se snažím o maximální nestrannost, objektivitu a  zodpovídám dotazy tak jak jsou.

Diskrétnost a mlčenlivost jsou naprostou samozřejmostí.

Pamatujte na to, že během výkladu uslyšíte příběh Vašeho života. Budou vám nastíněny nové příležitosti a překážky, které na vás čekají. Řeknu vám veškeré okolnosti a také povahu lidí, kteří vás ovlivňují a budou ovlivňovat. 

Jakým způsobem však budete svůj problém řešit, jak se vyrovnáte se vztahy, které prožíváte, nebo jakou z nabízených příležitostí se rozhodnete využít, je vždy jen a jen na vás. To jaká rozhodnutí v životě přijímáte, tím utváříte svůj osud. 

Jednoduše, každý svého štěstí strůjcem... Já jsem tu proto, abych Vám pomohla učinit to nejlepší rozhodnutí a abyste znali okolnosti a příležitosti, které jsou Vám jinak zcela skryty.

Budete sami mile překvapeni, kolik toho ještě nevíte, jak jsou vztahy, které prožíváte spletité a jak je příjemné a poučné si popovídat nad kartami o svém životě.

V KOSTCE

  • Připravte se na to to, že uslyšíte řadu nových skutečností o sobě i o svých blízkých.
  • Nachystejte si seznam otázek.
  • Nesnažte se nic předstírat a ptejte se tak, jak to ze srdce cítíte. 
  • Neváhejte položit i otázku, kterou byste nepoložili ani nikomu z rodiny nebo z přátel.
  • Zkuste z návštěvy vytěžit co nejvíc, a proto se už dopředu nebojte otevřít novým věcem a příležitostem
  • Nenechte se vyvést z míry, pokud uslyšíte, že věci nejsou, tak jak se zdají. V životě se vždy projeví rovnováha, pokud se nyní nedaří, za čas se vše v dobré obrátí.